A.S.P EXPERT HAIRCARE


Vlasová kosmetika A.S.P. EXPERT HAIRCARE byla založena v Británii s hlavním cílem - vývoj produktů vysoké kvality.

Dnes s touto značkou pracuje mnoho kadeřníků po celém světě. Kosmetika A.S.P. EXPERT HAIRCARE klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů.

Vlasová kosmetika A.S.P. EXPERT HAIRCARE je distribuována pouze profesionály.

Koncept A.S.P. EXPERT HAIRCARE je revolucí ve světě profesionální vlasové kosmetiky. Mezi hodnoty, které tato britská značka ctí, patří vzdělávání, kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici A.S.P. EXPERT HAIRCARE zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling. 


Již od prvopočátku se zakládá na jistotách britské preciznosti, stylu a vkusu. Neustále se modernizuje, a proto investuje do výzkumů a vývoje kadeřnické kosmetiky. Team A.S.P. EXPERT HAIR CARE dbá na vysokou kvalitu svých produktů a pečlivě vybírá nové suroviny. Svou osvědčenou sadu prvků neustále inovuje a užívá nejpokročilejší výrobní technologie. Barvy jsou téměř bez amoniaku, neničí tedy vlasy a jsou vhodné i pro citlivou pokožku.