NAŠE SLUŽBY

základní popis toho, čím se u nás zabýváme

PROFESIONÁLNÍ

VLASOVÁ ANALÝZA

Vyšetření vlasů a pokožky Vaší hlavy pomocí certifikovaného přístroje Hair Skin Scalp Microscope 2023, které odhalí vitalitu Vašich vlasů a stav pokožky Vaší hlavy. Díky tomu pak společně zvolíme vhodnou techniku barvení a nastavíme optimální domácí péči pro uzdravení Vašich vlasů a pokožky hlavy.

DÁMSKÝ STŘIH

Základem krásných vlasů je, samozřejmě, správný a vkusný střih. Vybereme společně střih, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu obličeji a bude vyjadřovat Vaši osobnost. U střihu je důležité, aby pomohl schovat Vaše nedokonalosti a naopak vyzdvihnul Vaše přednosti. Ať už máte vlasy dlouhé, krátké, rovné nebo kudrnaté - společně najdeme ten nejlepší střih.

BARVENÍ VLASŮ

Dobám, kdy si ženy barvily vlasy ořechovými skořápkami nebo cibulovými slupkami už odzvonilo. Pokud chcete vypadat vkusně a mít zdravé a krásné vlasy, měla byste rozhodně zapomenout i na barvy z drogerie. U nás pracujeme výhradně s přírodními barvami značky KEVIN.MURPHY, které jsou bez amoniaku a jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku a neničí Vaše vlasy.

MELÍROVÁNÍ VLASŮ

Starší, ale stále velmi oblíbená technika úpravy barvy vlasů. Při melírování se barví, případně odbarvují pouze některé prameny vlasů nebo jejich části a to od kořínků. Melír je vhodný pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy a je možné si vybrat také jeho hustotu. Od mikromelíru, tzv. Babylights, až po široké prameny. To už záleží pouze na vkusu a požadavcích každé klientky.

BALAYAGE

Tato technika je poměrně nová a v současnosti velmi oblíbená. Její název pochází z francouzského slova "balayer," které znamená zametat, což nám popisuje metodu, jak se pramínky vpracovávají do vlasů. Přechody jsou velmi jemné a nepravidelné a díky tomu vlasy s balayage vypadají velmi přirozeně.

OMBRÉ

Ombré je přeloženo z francouzštiny jako "stín, stmívání". Tohle je podstata techniky ombré. Vlasový stylista vytváří stínový efekt na vlasy a postupně aplikuje barvu po celé délce vlasů. Kořínky a střed vlasů zůstávají nezměněny a konečky jsou odbarvené. Existuje několik typů technologií, ve kterých je stupeň přechodu charakterizován plynulým přechodem nebo hranicí jasné barvy. 

AIR TOUCH

Termín AirTouch v překladu znamená "dotek vzduchu." Komplexní a vícebarevné barvení na vlasech vytvoří hladké a jemné přetékání tónů, čímž lze dosáhnout s lehkostí a přirozeností většího objemu a barevné hloubky. Svěží look Vás rozhodně omladí. Technika AirTouch nahrazuje starší techniky a barví se při něm jen 30 až 50 % celkového objemu vlasů. Nejprve se některé prameny ve zvláštním pořadí vyberou a pak se každé otočení pramene vyfoukne fénem, takže z něj vypadnou všechny kratší a tenčí vlasy. Nabarví se jen ty, které zůstanou.

HAIR BOTOX

Tato metoda je velmi šetrná, je vhodná i pro těhotné a kojící ženy. Jedná se o velmi intenzivní regeneraci vlasů, jejich oživení a zacelí se rovněž konce. Jedná se o ošetření, při kterém je efekt viditelný okamžitě. Tak dámy, pokud nejste se stavem svých vlasů spokojené, nezoufejte - je možné to spravit, k vaší naprosté spokojenosti a to téměř okamžitě. Aby Vám efekt hair botoxu vydržel co nejdéle, je nutné používat také domácí péči, která je mu uzpůsobená. Pořídit ji lze, samozřejmě, u nás ve Vlasovém studiu La Fantastika v Karviné.

NANOPLASTIA

Stále relativně nové ošetření pro léčbu zničených nebo poškozených vlasů. Ošetření Nanoplastií je mnohem bezpečnější a zdravější než ošetření keratinem, protože přípravky, které jsou při ošetření užívány mají veganské složení. Výsledky tohoto ošetření jsou viditelné okamžitě, podobně jako u Hair Botoxu.

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

Ošetření vlasů, které je automaticky zahrnuto v jakékoli službě, kterou v našem vlasovém studiu absolvujete. Jedná se o patentované složení vyživujících produktů, které obnovují, chrání, posilují a vyživují poškozené i zdravé vlasy. Obnovuje pevnost slabých vlasů; uhlazuje a doplňuje do vlasů aminokyseliny a lipidy, které zásadně vlasy posilují a zároveň hydratují, změkčují a doplňují chybějící proteiny. Výrazně navrací sílu a hydrataci poškozeným vlasům. Vlasy jsou na první pohled zdravější, silnější a lesklejší.