HAIR WELLNESS & SPA

privátní relaxace s hloubkovým ošetřením pro Vaše vlasy


Zastavte se uprostřed všedního shonu a dopřejte sobě i svým vlasům 2 hodiny relaxace a hloubkové péče

Před začátkem WELLNESS & SPA rituálu provádíme důkladnou přístrojovou analýzu pokožky hlavy i Vašich vlasů, abychom Vám mohli sestavit osobní rituál na míru dle stavu a potřeb Vašich vlasů.

Po analýze následuje uvítací čistící rituál SCALP.SPA by KEVIN.MURPHY. Začneme exfoliačním peelingem pokožky hlavy, čímž vyčistíme pokožku i vlasové folikuly, detoxikujeme a zároveň zregulujeme tvorbu mazu. Celá exfoliace je velmi příjemným zážitkem díky propojení s cílenou exfoliační masáží.

Následuje hloubkové mytí pokožky hlavy speciálně vytvořeným šamponem, který díky extraktu z celeru detoxikuje, zklidňuje pokožku a reguluje mazotok, čímž výrazně přispívá k řešení problémů s mastnotou, suchostí i lupy.

Nyní se můžete těšit na ošetření pokožky hlavy speciálně vyvinutou pěnou, která dlouhodobě uvolňuje citlivou pokožku hlavy, zklidňuje, odstraňuje zbytky mazu a nánosů, obnovuje pokožku hlavy, vyživuje ji a vyrovnává. 

Od pokožky hlavy se přesuneme k hloubkovému čištění vlasů MAXI.WASH by KEVIN.MURPHY. Ručně vyčistíme každý pramínek Vašich vlasů a následně si užijete teplý zábal s vlasovou masáží pomocí horkých ručníků.

Následuje individuální ošetření vlasů dle aktuálního stavu Vašich vlasů a jejich potřeb. Můžete se těšit na rekonstrukční ošetření, hydratační ošetření, ošetření pro dodání síly do slabých vlasů nebo také ošetření pro větší objem.

Po ošetření Vás i Vaše vlasy čeká pořádná masáž plná různých vůní, relaxace a odpočinku. 

Pomalu se začneme uchylovat ke konci rituálu. Naneseme masku, aplikujeme kyselinu hyaluronovou a kondicionér.  Pak už nás čeká foukaná a styling dle Vašich požadavků.


Pro co nejdelší efekt a dlouhodobé trvání výsledků ošetření Vám bude na místě, dle aktuálního stavu Vaší pokožky hlavy a Vašich vlasů, sestaven balíček domácí péče, který je velmi vhodné zakoupit